Aplikacja Eco-Visio

Platforma internetowa

Aplikacja do analizy danych dotyczących pieszych i rowerzystów

Charakterystyka

Niezrównana dokładność

Eco-Visio jest unikalną platformą internetową, przeznaczoną specjalnie do analizy danych dotyczących pieszych i rowerzystów. Dane z licznika są przechowywane na naszym serwerze (cloud computing), dzięki czemu są bezpieczne, chronione i dostępne przez cały czas. Program Eco-Visio umożliwia łatwe zarządzanie punktami zliczania. Zbiera dane, wykonuje od najbardziej prostej dla najbardziej złożonej analizy oraz tworzy i edytuje profesjonalne raporty. Wiele funkcji programu Eco-Visio zostało zaprojektowanych, aby ułatwić pracę i pomóc w pełni wykorzystać zebrane dane za pomocą kilku prostych kliknięć.

Funkcja wbudowanego raportu Eco-Visio umożliwia utworzenie spersonalizowanego, standardowego raportu w kilka sekund. Raport zawiera logo organizacji, zdjęcie z miejsca zliczania oraz dwie strony najważniejszych danych i odpowiednie wykresy ilustrujące typowe trendy w dni powszednie i weekendowe. Po prostu wybierz licznik(i) i okres do analizy. Eco-Visio zrobi resztę i przedstawi profesjonalne sprawozdanie w programie Word lub w formacie PDF.

Zalety

Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać szczegółowy raport z:

  • Kluczowe liczby (średnia, suma, dzień z najwyższą liczbą przejść/przejazdów)
  • Podział na kierunki ruchu IN / OUT
  • Analiza dni tygodnia i weekend 

Standardowy raport tworzony przez program Eco-Visio można edytować lub włączyć do większego dokumentu za pomocą programu WORD. Szablony dostosowane do indywidualnych potrzeb są również dostępne na życzenie.

Funkcjonalna aplikacja

Program Eco-Visio zawiera wiele funkcji, które ułatwiają zarządzanie licznikami, w tym: pulpit, funkcję tagowania ułatwiającą organizowanie liczników oraz funkcję zarządzania użytkownikami, która umożliwia administratorowi dodawanie nieograniczonej liczby użytkowników i zarządzanie uprawnieniami użytkowników do prostego udostępniania danych.

Prosty, a jednocześnie wydajny pulpit nawigacyjny Eco-Visio umożliwia mapowanie, sortowanie i zarządzanie systemami liczącymi. Zarządzanie systemami jest ułatwione przez szybki dostęp do kluczowych informacji o każdym liczniku:

  • Pozostały poziom baterii
  • Data ostatniej transmisji danych
  • Zdjęcie i położenie każdego systemu zliczającego
  • Początkowa data instalacji
  • Średnia dzienna liczba przejść/przejazdów

Dokumenty do pobrania

Zadzwoń do nas, dowiedz się więcej +48 601 99 35 60 lub napisz wiadomość na biuro@amreco.pl